Аку. аголна брусилка 18V 4Ah 125

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 7000 rpm
Тежина / Kg
Тежина со батерија 2.9 Kg
Должина 400 mm
Висина / mm
Ширина / mm
EAN: 5035048390894 SKU: DCG412M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.63 кг
Димензии(пакет) 48 × 31 × 18 cm
Платформа

Бренд