Аку. аголна брусилка 18V 4Ah 125mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

26,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 8500 rpm
Тежина Kg
Тежина со батерија 2.9 Kg
Должина 410 mm
Висина 105 mm
Ширина 75 mm
EAN: 5035048466865 SKU: FMC761M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.632 кг
Димензии(пакет) 34 × 18 × 46 cm
Бренд