Аку. аголна брусилка 18V; без опрема BRUSHLESS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 9000 rpm
Тежина 1.75 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 310 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048665503 SKU: DCG405N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.283 кг
Димензии(пакет) 33 × 16 × 12.5 cm
Платформа

Бренд