Аку. бансек 18V 174m/min без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,990 ден 39,290 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Макс.висина на сечење 63 mm
Брзина на пилата 174  m/min
Тежина 3,9 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 385 mm
Висина 211 mm
Ширина 310 mm
EAN: 5035048446744 SKU: DCS371N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 5.01 кг
Димензии 40 × 32.5 × 24.5 cm
Платформа

Бренд