54V Верижна пила 40cm FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Должина на нож 40 cm
Резервоар за уље 115 ml
Брзина на движење на ланец 15 m/s
Тежина 4.4 Kg
Должина 880 mm
Висина 230 mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.451 кг
Димензии(пакет) 90.5 × 26.5 × 24 cm
Платформа

Технологија

Бренд