18V Вибрациона ексцентар брусилка без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,740 ден 5,690 ден

Има Залиха

EAN: 5035048669013 SKU: FMCW210B-XJ Категории: ,

Опис

18V Триаголна вибрациска брусилка од Stanley FATMAX.
Доаѓа без опрема!

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.19 кг
Димензии(пакет) 29.5 × 10 × 17 cm
Бренд