Аку.вибра.дупчалка/одврт. 12V 2Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден 20,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 57.5 Nm
Број на вртежи 0-1500 rpm
Број на удари 25500 bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1 Kg
Тежина со батерија 2 Kg
Должина 200 mm
Висина 168 mm
Ширина mm
SKU: DCD706D2-QW Категорија: БРЕНД: