Аку.вибра.дупчалка/одврт.18V 2Ah + торба BRUSHLESS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија

2

Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 57 Nm
Број на вртежи 1800 rpm
30,600 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 5.6 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 455 mm
Висина 275 mm
Ширина 245 mm
EAN: 5035048712085 SKU: FMCK478D2BC-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Бренд