Аку. вибр. дупчалка, одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 2 /
Максимален вртежен момент 65 Nm
Број на вртежи    0-450/0-1650 rpm
Број на удари 0-7650/0-28050 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 1.2 Kg
Должина 175 mm

Опис

Нова компактна дупчалка/одвртувач со намалена должина од само 175mm и тежина од само 1.2Kg без опрема. Доаѓа со метален футер, мотор без четкички и 65Nm вртежен момент.
Опрема: TSTAK КУФЕР, без батерии и полнач

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд