Аку.дупчалка/одвртувач 18V 5Ah XRP

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 95 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво 55 mm
Макс. дупчење во метал 15 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија 2.0 Kg
Должина 200 mm
Висина 208 mm
Ширина mm
EAN: 5035048644430 SKU: DCD991P2-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.21 кг
Димензии(пакет) 43 × 12.5 × 34 cm
Платформа

Бренд