Аку. дувач со 1 батерија 18V 5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048615201 SKU: DCM562P1-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.045 кг
Димензии(пакет) 78.5 × 38.5 × 19.9 cm
Платформа

Бренд