Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2.0 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 24 Nm
Број на вртежи 0-400/1500 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1,1 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 185 mm
Висина 195 mm
Ширина 50 mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.94 кг
Димензии(пакет) 34.3 × 33.6 × 9.2 cm
Платформа

Бренд