Аку. дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 65 Nm
Број на вртежи 0-1750 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 192 mm
Висина 198 mm
Ширина 67 mm
EAN: 5035048664957 SKU: DCD777S2T-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.88 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35.5 × 12 cm
Платформа

Бренд