Аку. дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден 17,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 50 Nm
Број на вртежи 1600 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.6 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 190 mm
Висина 220 mm
Ширина 80 mm
EAN: 5035048466278 SKU: FMC600D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 3.571 кг
Димензии 32.5 × 10.5 × 29.5 cm
Бренд