Аку.дупчалка/одврт. 12V 2Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2.0 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент    57.5 Nm
Број на вртежи      0-425       0-1500 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво 20 mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава 1.5-10 mm
Тежина 0.9 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 152 mm
Висина 185 mm
Ширина 60 mm
EAN: 5035048709832 SKU: DCD701D2-QW Категории: ,

Опис

Ви го претставуваме нај продаваниот модел од новата EXTREME SUB-COMPACT 12V серија батериски алати. Екстремна моќност во компактна големина и значително намалена тежина. Новиот модел е 38.5mm пократок од претходната генерација и доаѓа со нов мотор без четкици кој нуди 15% подолга работа. Со само 0.9Kg тежина и 57.5Nm вртежен момент овој алат нуди ултимативна флексибилност во работењето и уникатност во класата. Сите батерии од новата 12V серија се компатибилни со сите алати и полначи од 10.8V и 12V сериите. Доаѓа со 2 батерии од 2Ah, брз универзален полнач, алка за појас и квалитетен TSTAK куфер за транспорт и складирање.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.43 кг
Димензии(пакет) 35.4 × 12 × 43.5 cm
Платформа

Бренд