Аку. забивач на шајки 18V; 5Ah; 50-90mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048467770 SKU: DCN692P2-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.97 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 16.6 × 38.5 cm
Платформа

Бренд