Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.1J без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден 28,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Ударна енергија 2.1 J
Број на вртежи 0-1200 rpm
Број на удари 0-4500 bpm
Макс. дупчење во бетон 24 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Макс. дупчење во дрво 26 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+ /
Тежина 2.5 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 301 mm
Висина 202 mm
Ширина 85 mm
SKU: DCH253N-XJ Категорија: БРЕНД: