Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.1J со футер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

46,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Ударна енергија 2.1 J
Број на вртежи 1200 rpm
Број на удари 4500 bpm
Макс. дупчење во бетон 24 mm
Макс. дупчење со круна mm
Макс. дупчење во дрво 26 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава sds plus
Тежина Kg
Тежина со батерија 3.2 Kg
Должина 328 mm
Висина 202 mm
Ширина 85 mm
EAN: 5035048439135 SKU: DCH254M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.564 кг
Димензии(пакет) 30 × 48.7 × 11.5 cm
Платформа

Бренд