Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.6J без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Ударна енергија 2.6 J
Број на вртежи 0-1550 rpm
Број на удари 0-5680 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна 50 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+ /
Тежина 2.3 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 383 mm
Висина 161 mm
Ширина 84 mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.74 кг
Димензии(пакет) 41 × 22.5 × 9.7 cm
Платформа

Бренд