Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 54V 2.8J FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18/54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Ударна енергија 2.8 J
Број на вртежи 980 rpm
Број на удари 4390 bpm
Макс. дупчење во бетон 28 mm
Макс. дупчење со круна mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава
Тежина

3.6

Kg
Тежина со батерија 4.65 Kg
Должина 372 mm
Висина 245 mm
Ширина 95 mm
EAN: 5035048648599 SKU: DCH323T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.505 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 30 × 33 cm
Платформа

Технологија

Бренд