Аку. кружна пила 55mm 18V 4Ah 165x20mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

42,990 ден 49,390 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифат на пилата 20 mm
Број на вртежи 3700 rpm
Аголно сечење до °
Длабочина на сечење при 90° 55 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° 42 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.8 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 360 mm
Висина 240 mm
Ширина mm
SKU: DCS391M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд