Аку. кружна пила 61mm 190x30mm 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден 71,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Дијаметар на пилата 190 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 5800 rpm
Аголно сечење до 57 °
Длабочина на сечење при 90° 61 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 57 mm
Длабочина на сечење при 45° 43 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини 39 mm
Тежина 3.7 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 355 mm
Висина 245 mm
Ширина mm
EAN: 5035048643396 SKU: DCS576T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 9.588 кг
Димензии 44 × 34 × 29.8 cm
Платформа

Технологија

Бренд