Аку. ножици за жива ограда 18V 55cm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048643839 SKU: DCM563PB-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.739 кг
Димензии(пакет) 24 × 19.6 × 96 cm
Платформа

Бренд