Аку. ножици за жива ограда 18V 55cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048637753 SKU: DCM563P1-QW Категорија:

Опис

Батериска ножица за жива ограда доаѓа комплет со една батерија од 5Ah  и брз полнач погодна за работа во викендици и места каде што нема електрична струја. Должината на ножот е 55cm со тежина од 2,9кг може да ја користи секој.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.91 кг
Димензии(пакет) 24.5 × 19.5 × 96.5 cm
Платформа

Бренд