Аку. одвртувач за гипс картон 18V 2Ah реденик TSTA

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 30 Nm
Број на вртежи 4400 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава 6.35 mm
Тежина 1.88 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 380 mm
Висина 233 mm
Ширина mm
EAN: 5035048468524 SKU: DCF620D2K-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.25 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 34 × 16 cm
Платформа

Бренд