Аку. осцилаторен повеќенаменски алат 18V 2Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Осцилации во минута 20000 /min
Висина на движење mm
Тип на прекинувач варијабилен
Брзо менување на прибор mm
Тежина 1,5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 310 mm
Висина 115 mm
Ширина 75 mm