18V Осцилаторен повеќенам. алат без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден 6,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

 

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Осцилации во минута 8000-18000 rpm
Тежина со батерија 1.5 kg
Должина 285 мм
Ширина 75 мм
Висина 122 мм

 

EAN: 5035048494103 SKU: FMC710B-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.825 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 26 × 10 cm
Бренд