Аку. осцилаторен повеќенам. алат 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Осцилации во минута 0-20.000 /min
Висина на движење / mm
Тип на прекинувач /
Брзо менување на прибор да mm
Тежина 1,1 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 310 mm
Висина 150 mm
Ширина 75 mm
EAN: 5035048726488 SKU: DCS356N-XJ Категорија:

Опис

Одличното LED осветлување овозможува полесна работа. Со DUAL GRIP прекинувачот за променлива брзина ја обезбедува вистинската контрола и брзина за полесно да ја завршите работната задача.Системот за брза промена на додатокот ви овозможува брза промена на алатката која ја користите.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.54 кг
Димензии(пакет) 31.3 × 15.5 × 8 cm
Платформа

Бренд