Аку. пила Алигатор 430mm 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

69,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Движења во минута 3000 spm
Висина на движење 40 mm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до mm
Сечење во метал до mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Тежина со батерија 6.7 Kg
Должина 918 mm
Висина 219 mm
Ширина mm
EAN: 5035048637371 SKU: DCS397T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11 кг
Димензии(пакет) 104 × 21 × 24 cm
Платформа

Технологија

Бренд