Аку. потопна пила со летва 1.5m 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

79,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифат на пилата 20 mm
Број на вртежи 4200 rpm
Аголно сечење до 47 °
Длабочина на сечење при 90° 59 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 55 mm
Длабочина на сечење при 45° 44 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини 40 mm
Тежина 5,1 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 303 mm
Висина 265 mm
Ширина mm
EAN: 5035048643020 SKU: DCS520T2R-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.91 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 32.5 × 29.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд