Аку. правосмукалка за домаќинство 3.6V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048697993 SKU: NVC115W-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.94 кг
Димензии(пакет) 13.5 × 11.5 × 43 cm
Платформа

Бренд