Аку. Правосмукалка 18V 1.9l без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048641965 SKU: DCV517N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.52 кг
Димензии(пакет) 47.4 × 21.1 × 16.5 cm
Платформа

Бренд