Аку режач за гипс картон 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Број на вртежи 26.000 rpm
Излезна моќност 550 W
Тежина 1 Kg
Должина 100 mm
Висина 250 mm
EAN: 5035048494141 SKU: DCS551N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.27 кг
Димензии(пакет) 26 × 11 × 9.5 cm
Платформа

Бренд