18V Ренде-струг 82mm BRUSHLESS без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Брзина без оптоварување 15000 rpm
Макс.длабочина на жлеб 9 mm
Широчина на порамнување 82 mm
Должина на папуча 295 mm
EAN: 5035048616253 SKU: DCP580N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.64 кг
Димензии(пакет) 41 × 17.5 × 20.5 cm
Платформа

Бренд