Аку. реципрочна пила 10.8V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 10.8 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Движења во минута 2700 spm
Висина на движење 14 mm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 90 mm
Сечење во метал до 40 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 1.4 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 250 mm
Висина 230 mm
Ширина mm
EAN: 5035048463376 SKU: DCS310D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.292 кг
Димензии(пакет) 34.4 × 36 × 10.1 cm
Платформа

Бренд