Аку. Реципрочна пила 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 9,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Движења во минута 0-3000 spm
Висина на движење 25,4 mm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до mm
Сечење во метал до mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 2,05 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 370 mm
Висина 195 mm
Ширина 75 mm
SKU: FMC675B-XJ Категорија: БРЕНД: