Аку. реципрочна пила 18V 4Ah 2950rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

35,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Движења во минута 2950 spm
Висина на движење 28.6 mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до 160 mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 3.3 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 425 mm
Висина 195 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048390870 SKU: DCS380M2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.5 кг
Димензии(пакет) 26.5 × 11.5 × 11.5 cm
Платформа

Бренд