Аку. реципрочна пила 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

76,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Движења во минута 3000 spm
Висина на движење mm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 300 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Тежина со батерија 4,2 Kg
Должина 465 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048645741 SKU: DCS388T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.423 кг
Димензии(пакет) 44 × 30.5 × 33.5 cm
Платформа

Технологија

Бренд