12V Сет дупчалка + удар. одврт 3Ah Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048713259 SKU: DCK2110L2T-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.1 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 15.5 cm
Платформа

Бренд