Аку. Сет дупчалка +удар. Одврт, 18V 2X5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048643563 SKU: DCK268P2T-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.549 кг
Димензии(пакет) 44 × 33.5 × 16 cm
Платформа

Бренд