Аку. Сет дупчалка +удар. Одврт, 18V 3X5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

49,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048636787 SKU: DCK266P3-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.68 кг
Димензии(пакет) 55 × 34.5 × 16 cm
Платформа

Бренд