Аку. сет дупчалка + удар. одврт 18V 4Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048723692 SKU: DCK2062M2T-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.57 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 16 cm
Платформа

Бренд