Аку. стабилна пила 210x30mm 65mm 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

94,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Дијаметар на пилата 210 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 5800 rpm
Аголно наклонување на пилата 3-48 °
Аголна ротација на пилата °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) mm
Максимална длабина на пресек mm
Длабочина на сечење при 90° 65 mm
Длабочина на сечење при 45° 45 mm
Димензии на масата 480×480 mm
Отсекување од десно mm
Отсекување од лево mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Длабина 605 mm
Должина 605 mm
Висина 330 mm
EAN: 5035048645789 SKU: DCS7485T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 28.92 кг
Димензии(пакет) 70 × 67 × 37 cm
Платформа

Технологија

Бренд