Аку. Стабилна пила 305mm 54V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

79,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пилата 305 mm
Прифат на пилата 30 mm
Број на вртежи 3800 rpm
Аголно наклонување на пилата 49 °
Аголна ротација на пилата 60 °
Сечење при 90°/45° ( В x Ш ) 211×112 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 303×110 mm
Сечење при 90°/90° ( В x Ш ) 345×76 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 268×63 mm
Сечење при 45°/90° ( В x Ш ) 345×44 mm
Сечење при 45°/45° ( В x Ш ) 212×76 mm
Максимална длабина на пресек 110×305 mm
Длабочина на сечење при 90° / mm
Длабочина на сечење при 45° / mm
Димензии на масата / mm
Отсекување од десно / mm
Отсекување од лево / mm
Тежина 25.5 Kg
Тежина со батерија / Kg
Длабина 470 mm
Должина 770 mm
Висина 396 mm
EAN: 5035048664506 SKU: DHS780N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 25.95 кг
Димензии(пакет) 82 × 52 × 61 cm
Платформа

Технологија

Бренд