Аку. ударен одвртувач 10.8V 2Ah 1/4

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

20,090 ден 22,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 10.8 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 107 Nm
Број на вртежи 2450 rpm
Број на удари 3400 bpm
Прифат на алат 1/4
Максимална големина на штраф
Тежина 1.04 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048453339 SKU: DCF815D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 2.867 кг
Димензии 34.4 × 33.9 × 9.2 cm
Платформа

Бренд