Аку. ударен одвртувач 12V 2Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 12 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 163 Nm
Број на вртежи 2850 rpm
Број на удари bpm
Прифат на алат 6.35
Максимална големина на штраф
Тежина 0.8 Kg
Тежина со батерија 1.2 Kg
Должина 125 mm
Висина 188 mm
Ширина mm
EAN: 5035048709979 SKU: DCF801D2-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.34 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35 × 12 cm
Платформа

Бренд