Аку. ударен одвртувач 18V без опрема 1/4

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден 13,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 205 Nm
Број на вртежи 0-1000/0-2800/0-3250 rpm
Број на удари 0-3800 bpm
Прифат на алат 1/4
Максимална големина на штраф 12 M
Тежина 0.94 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 134 mm
Висина 195 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048616130 SKU: DCF887N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.23 кг
Димензии(пакет) 21.2 × 16 × 8.5 cm
Платформа

Бренд