Аку. ударен одвртувач 18V 1/4 без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 180 Nm
Број на вртежи 2900 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат 6.35
Максимална големина на штраф
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 160 mm
Висина 220 mm
Ширина 60 mm
EAN: 5035048494066 SKU: FMC645B-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.41 кг
Димензии(пакет) 22.5 × 16.5 × 10 cm
Бренд