Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 180Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

20,390 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2.0 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 180 Nm
Број на вртежи 2700 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 140 mm
Висина 230 mm
Ширина 80 mm
EAN: 5035048643754 SKU: FMC647D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.562 кг
Димензии(пакет) 33 × 11.5 × 31 cm
Бренд