Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 180Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 180 Nm
Број на вртежи 2900 rpm
Број на удари 3100 bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина 1,2 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 160 mm
Висина 220 mm
Ширина 60 mm
EAN: 5035048466292 SKU: FMC645D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.51 кг
Димензии(пакет) 32.5 × 10 × 28 cm
Бренд